Poľnohospodárstvo a lesníctvo
Viliam Szenczy
Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
- Obec
- Dvorianky
- Od roku
- 1999
- IČO
- 35 476 672
Viliam Szenczy
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 076 62 Dvorianky
- Na trhu od
- 15. januára 1999
- IČO
- 35 476 672
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 02.10)
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Podnikanie v číslach
- 27
- rokov na trhu
- 1999
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Viliam Szenczy
Viliam Szenczy – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Dvorianky. Podniká od 15. januára 1999.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve“ (02.10). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad ťažba dreva a pridružené služby, služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb a maloobchod v rozsahu voľnej živnosti.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Viliam Szenczy
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 35 476 672
- Dátum vzniku
- 15. januára 1999
- Miesto podnikania
- 076 62 Dvorianky
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trebišov, vložka č. 811-7080
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 02.10)
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Viliam Szenczy zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Ťažba dreva a pridružené služby
-
Služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb
-
Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Viliam Szenczy?
Miesto podnikania je v obci 076 62 Dvorianky.
Čím sa Viliam Szenczy zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve“ (02.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: ťažba dreva a pridružené služby; služby pre rastlinnú a živočíšnu výrobu bez veterinárnych služieb; maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; uskutočňovanie stavieb a ich zmien.
Aké je IČO – Viliam Szenczy?
IČO je 35 476 672.
Odkedy podniká Viliam Szenczy?
Podnikanie začalo 15. januára 1999. Na trhu pôsobí 27 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.